xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

ME-SA – nezávislá taneční skupina

Karolína Hejnová

Martina Hajdyla Lacová

Jiří Hajdyla

Hosté

ME-SA – nezávislá taneční skupina

Skupina ME-SA vznikla v roce 2008. Funguje jako otevřená platforma, která kombinuje autorské projekty se zvaním hostujících choreografů jak z československé, tak mezinárodní taneční scény. V roce 2013 se ME-SA poprvé dostala na seznam tzv. “Priority Companies” sítě Aerowaves, a to díky projektu Much More Than Nothing choreografického dua Peter Šavel/Stano Dobák. Soubor třikrát získal nominaci na “Taneční inscenaci roku”. V roce 2015 získala Martina Hajdyla Lacová, jedna ze zakladatelek ME-SY, ocenění “Tanečnice roku” za svůj výkon v představení SuperNaturals, dalším projektu souboru, který je na prestižním seznamu Aerowaves, tentokrát pro rok 2015. Za výkon v sólovém představení L – One of the Seven byla Martina Hajdyla Lacová nominována na Cenu Thálie 2016. ME-SA pravidelně uvádí své projekty na významných festivalech, např. Spring Forward, TANEC PRAHA, Česká taneční platforma, APAP/NYC ad.

Ke stažení

Karolína Hejnová

Vystudovala filmovou a televizní produkci na pražské FAMU (2011). Je zakládající členkou skupiny ME-SA, která své projekty pravidelně prezentuje na festivalech Aerowaves Spring Forward, TANEC PRAHA, Česká taneční platforma ad. Šestým rokem se podílí na programu, vzdělávacích aktivitách a vizi Studia ALTA, čtvrtým rokem produkčně vede soubor VerTeDance. Působí jako producentka a tanečnice na volné noze, ročně stojí za více než stovkou uvedených představení, z nichž přes polovinu sama tančí, iniciuje vznik různorodých tanečních projektů a všemožně propaguje současný tanec.

Martina Hajdyla Lacová / Art director

Vystudovala Konzervatórium J.L.Bellu v Banské Bystrici a Akademii múzických umění v Praze, obor Pedagogika tance. Během studií spolupracovala s mnohými českými a slovenskými choreografy (Marta Poláková, Mirka Eliášová, Šárka Ondrišová, skupina Debris) i ze zahraničními tvůrci (Ji-Eun Lee, Karen Foss, Ann van den Broek, Maya M.Carroll). Od roku 2010 působí jako tanečnice a pedagožka na volné noze. Kombinuje práci a tvorbu v domácím pražském prostředí se spolupracemi v zahraničních souborech. V Praze jí momentálně nejvíce zaměstnává domovská skupina ME-SA, kterou založila společně s tanečnicí a producentkou Karolínou Hejnovou v roce 2008, a soubor VerTeDance. Ve Švýcarsku pracuje se souborem DA MOTUS! a v Norsku s choreografkou Karen Foss. V letech 2011 a 2012 byla nominována na Tanečnici roku; její autorské sólo bylo v roce 2012 nominováno na cenu pro Taneční inscenaci roku 2012. V roce 2015 získala cenu pro Tanečnici roku za výkon v SuperNaturals. Za výkon v sólovém představení L – One of the Seven byla Martina Hajdyla Lacová nominována na Cenu Thálie 2016.

Jiří Hajdyla / PR manager, produkční

Vystudoval herectví alternativního a loutkového divadla DAMU. Působil několik let v divadle Husa na provázku a následně v kladenském divadle Lampión. Během své herecké dráhy se věnoval také režii a světelnému designu. Od roku 2019 se režie stala jeho hlavní činností. Působí také jako pedagog na VOŠ herecké v Praze. Zajímá se coaching a osobní rozvoj.

Hosté

Andrej Petrovič

Stano Dobák

Lukáš Homola

Peter Šavel

Sebastian Belmar

Jan Komárek

Andrea Miltnerová

Lucia Kašiarová

Tereza Ondrová

Andrea Opavská

Rasmus Ölme

Zuzana Sceránková

Klára Hutečková

Eva Priečková

Barbora Janáková

Jazmína Piktorová

Soňa Ferienčíková

Markéta Jandová

Ekatěrina Plechková

a další