xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Každý pohyb zrcadlí dialog mezi někým a něčím, co teprve přijde a zároveň loučením s někým, kým jsme byli. Komplexní dynamika drzých i citlivých interakcí ve sdíleném prostoru, který obývají současně minulost i budoucnost.

Jaký vliv má na ženu zkušenost sdílené existence?
A jak se jí obývá tělo v průběhu tohoto procesu?

Všichni jsme začali život v těle jiné lidské bytosti – ponořeni do systémové výměny, absorbující živiny z těla matky stejně jako hormonální deriváty emocí a zároveň vylučující náš biologický odpad skrze její tělesné otvory. Slovy psychoanalytičky Joan Raphael-Leff tahle základní zkušenost interkorporality, kde „já“ a „ne já“ existují v propojení, otevírá prostor pro hlubokou reflexi toho, jak naše první propojení ovlivňují celý náš život.

Bodies in Progress se bude uvádět exkluzivně pouze v období duben až červenec 2024, tedy mezi 22. a 38. týdnem těhotenství Martiny Hajdyla Lacové. Každé uvedení je tedy neopakovatelnou událostí.

Koncept, choreografie a interpretace: Martina Hajdyla Lacová
Hudba: Alexandra Cihanská Machová
Kostým: Natálie Rajnišová

Režijní spolupráce: Jiří Hajdyla
Dramaturgická spolupráce: Maja Hriešik
Pohybová spolupráce: Lucia Kašiarová
Realizace kostýmu: Martina Stieglerová

Fotografie: Veronika Čechmánková
Sociální sítě: Alice Krajčírová
Produkce: Eva Roškaňuková
Producent: ME-SA / Jiří Hajdyla
Partneři projektu: Studio Alta, Venuše ve Švehlovce

Projekt je realizován s finanční podporou hl. m. Prahy a MKČR.